RU RU UA UA PL PL

Вантажні підйомники різного ступеня складності і конфігурації

    Науково-виробниче підприємство «Спецреммонтаж» проектує, виготовляє і монтує вантажні підйомники різного ступеня складності, конфігурації і дизайну, призначених для переміщення вантажів в будь-якому напрямку, різної ваги, будь-якого обсягу.

Cпецреммонтаж є виробником всіляких підйомників і імпортером ліфтів і ескалаторів різних зарубіжних компаній, які застосовують передові міжнародні технології, самостійно розробляючи ключові компоненти ліфта (тягові приводи, системи управління, дверні механізми), більше 10 років досвід з виробництва, продажу та встановлення. 

Наші продукти включають пасажирський ліфт, панорамний ліфт, ліфт для лікарень, ліфт для носилок, вантажний ліфт, вантажний ліфт без машинного приміщення, домашній ліфт, автомобільний ліфт, гідравлічний ліфт і т. п. Ми встановили розробили і встановили понад 1000 вантажних підйомників і більше 100 моделей ліфтів, а так само здійснили ремонтні роботи по більш ніж ста ескалаторах / траволатор за період нашої діяльності.

ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУВАННЯ ПІДЙОМНИКА

On-line форма прорахунку проектування підйомника

Публікації

Корисна інформація, статті та відповіді на Ваші питання

ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУВАННЯ ліфта

On-line форма прорахунку проектування ліфта

Наші сильні сторони:

  • 10-ти річний досвід на ринку підйомного обладнання.
  • Досвідчені та кваліфіковані фахівці при проведенні всіх робіт.
  • Наявність матеріально-технічної бази, власних станків, що дозволяє надати вам найкращу цінову пропозицію.
  • Повний спектр робіт від виробництва до обслуговування будь-яких підйомних систем, від малих до високотехнологічних ліфтів.
  • Наявність всіх необхідних дозволів, та валютного рахунка дозволяє працювати з іноземними партнерами та імпортувати будь-яке обладнання.
  • Безпечний і якісний монтаж вантажопідйомного обладнання. Нам все під силу!

Производитель и поставщик подъемного оборудования

НЕ ЗНАЙШЛИ ЩО ШУКАЛИ? МИ ГОТОВІ ВІДПОВІСТИ НА ПИТАННЯ