RU RU UA UA PL PL

Про компанію ТОВ"НВП Спецреммонтаж".

Науково-виробниче підприємство «Спецреммонтаж» займається виробництвом, монтажем, модернізацією та технічним обслуговуванням вантажопідйомного устаткування. На даному ринку наша компанія працює з 2006 року. За час своєї діяльності компанія зарекомендувала себе як надійний партнер.

Наше підприємство спеціалізується на виробництві вантажних підйомників, призначених для переміщення вантажів в будь-якому напрямку, різної ваги, будь-якого обсягу.

Для досягнення цієї мети, ми постійно ведемо пошук кращого, орієнтуючись на тенденції ринку. Відкрита зворотний зв'язок зі споживачем, допомагає нашим фахівцям відстежувати будь-які, навіть найнезначніші побажання. Досвід і напрацювання дають можливість запропонувати нестандартне рішення.

Тільки високоякісне вантажопідйомне обладнання здатне забезпечити безпеку робочих місць.

Покупець вірить, що придбана продукція, в якій йому нелегко розібратися, буде відповідати зазначеним характеристикам з якості та безпеки. Наша мета не підвести очікування клієнтів і тому ми прагнемо виробляти продукцію відповідно до всіх вимог, що стосуються безпечної експлуатації вантажопідйомного обладнання.

Наше головне завдання - надати замовникам доступні ціни, висока якість всього комплексу виконуваних робіт, зручні терміни, а також гарантії безпеки і надійності в експлуатації.

Наша сервісна служба забезпечує сервісну і технічну підтримку на все підйомне устаткування. Виїзд технічної служби на об'єкт 24 години на добу, без вихідних і святкових днів.

Звернувшись до наших фахівців, Ви завжди отримаєте грамотну консультацію, кваліфіковану допомогу, найкраще обладнання і сервіс.

Разрешение на работу повышенной опасностиРазрешение на работу повышенной опасности

ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУВАННЯ ПІДЙОМНИКА

On-line форма прорахунку проектування підйомника

Публікації

Корисна інформація, статті та відповіді на Ваші питання

ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУВАННЯ ліфта

On-line форма прорахунку проектування ліфта

Наші сильні сторони:

  • 10-ти річний досвід на ринку підйомного обладнання.
  • Досвідчені та кваліфіковані фахівці при проведенні всіх робіт.
  • Наявність матеріально-технічної бази, власних станків, що дозволяє надати вам найкращу цінову пропозицію.
  • Повний спектр робіт від виробництва до обслуговування будь-яких підйомних систем, від малих до високотехнологічних ліфтів.
  • Наявність всіх необхідних дозволів, та валютного рахунка дозволяє працювати з іноземними партнерами та імпортувати будь-яке обладнання.
  • Безпечний і якісний монтаж вантажопідйомного обладнання. Нам все під силу!

Производитель и поставщик подъемного оборудования

НЕ ЗНАЙШЛИ ЩО ШУКАЛИ? МИ ГОТОВІ ВІДПОВІСТИ НА ПИТАННЯ