RU RU UA UA PL PL

Ліфти

Поставка будь-якого ліфтового обладнання!
Науково-виробниче підприємство «Спецреммонтаж» готова здійснити поставку будь-якого ліфтового обладнання як вітчизняного так і імпортного виробництва, а також провести його монтаж і технічну підтримку. Але не кожна компанія здатна змонтувати ліфт таким чином, щоб, приймаючи роботу, клієнт із захопленням міг погодитися, так, це дійсно - безпечно, надійно і довговічне. 

Спецреммонтаж є виробником всіляких підйомників і імпортером ліфтів і ескалаторів різних зарубіжних компаній, які застосовують передові міжнародні технології, самостійно розробляючи ключові компоненти ліфта (ліфтові лебідки, системи управління, дверні механізми і т.п.), більше 10 років досвід з виробництва, продажу і установці.                 
Наші продукти включають пасажирський ліфт, панорамний ліфт, ліфт для лікарень, ліфт для носилок, вантажний ліфт, вантажний ліфт без машинного приміщення, домашній ліфт, автомобільний ліфт, гідравлічний ліфт і т. П. Ми встановили розробили і встановили понад 1000 вантажних підйомників і більше 100 моделей ліфтів, а так само здійснили ремонтні роботи по більш ніж ста ескалаторах / траволатор за період нашої діяльності.
У процесі роботи ми взаємодіємо з постачальниками, здійснюємо моніторинг з'являються новинок і інноваційних технологій в області ліфтобудування.
Наша пропозиція складається з декількох варіантів, і спільно з замовником визначаємо найбільш оптимальний за технічними параметрами і бюджету - варіант, який повністю задовольняє інтересам нашого замовника.
Нашому клієнтові не прийдеться розбиратися в ліфтових кресленнях і погоджувати їх з виробником обладнання. Технічний відділ компанії розробить замовну і проектну документацію, враховуючи всі особливості і розміри існуючої або проектованої будівельної частини замовника з урахуванням обраного ліфтового обладнання і вимог його виробника.
Підписуючи договір, ми беремо на себе зобов'язання здати готовий результат в певний час.
Довіряйте тільки фахівцям, так як ліфт повинен бути сертифікований в Україні, а монтаж - робота підвищеної небезпеки та на такі роботи має бути дозвіл, крім того, для введення його в експлуатацію буде потрібно проходження експертизи.

Заповніть заявку на ліфт, і ваше запитання буде вирішене кращим чином! Або зателефонуйте нам по телефону +380930404793, якщо виникли додаткові питання.

ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУВАННЯ ПІДЙОМНИКА

On-line форма прорахунку проектування підйомника

Публікації

Корисна інформація, статті та відповіді на Ваші питання

ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУВАННЯ ліфта

On-line форма прорахунку проектування ліфта

Наші сильні сторони:

  • 10-ти річний досвід на ринку підйомного обладнання.
  • Досвідчені та кваліфіковані фахівці при проведенні всіх робіт.
  • Наявність матеріально-технічної бази, власних станків, що дозволяє надати вам найкращу цінову пропозицію.
  • Повний спектр робіт від виробництва до обслуговування будь-яких підйомних систем, від малих до високотехнологічних ліфтів.
  • Наявність всіх необхідних дозволів, та валютного рахунка дозволяє працювати з іноземними партнерами та імпортувати будь-яке обладнання.
  • Безпечний і якісний монтаж вантажопідйомного обладнання. Нам все під силу!

Производитель и поставщик подъемного оборудования

НЕ ЗНАЙШЛИ ЩО ШУКАЛИ? МИ ГОТОВІ ВІДПОВІСТИ НА ПИТАННЯ