RU RU UA UA PL PL

Виробництво підйомників

Науково-виробниче підприємство «Спецреммонтаж» займається виробництвом, монтажем, модернізацією та технічним обслуговуванням вантажопідйомного устаткування. На даному ринку наша компанія працює з 2006 року. За час своєї діяльності компанія зарекомендувала себе як надійний партнер. Наше підприємство спеціалізується на виробництві вантажних підйомників, призначених для переміщення вантажів в будь-якому напрямку, різної ваги, будь-якого обсягу. 

Науково-виробниче підприємство "Спецреммонтаж" спеціалізується на виробництві підйомників, призначених для переміщення вантажів в будь-якому напрямку, різної ваги, будь-якого обсягу. Для досягнення цієї мети, ми постійно ведемо пошук кращого, орієнтуючись на тенденції ринку. Виробництво ліфтів - трудомісткий і відповідальний процес. Адже тільки високоякісне вантажопідйомне обладнання здатне забезпечити безпеку робочих місць. 

Висока кваліфікація інженерів, проектувальників і електромеханіків, які мають достатній досвід в області вантажопідйомного обладнання, дозволяє приймати індивідуальні замовлення на виробництво підйомників будь-якого призначення.
Виробництво ліфтів - трудомісткий і відповідальний процес. Тільки високоякісне вантажопідйомне обладнання здатне забезпечити безпечну його експлуатацію. Основні вимоги, які висуваються до цього типу обладнання, - це надійність, безпеку, плавність ходу і точність зупинки, ну і, звичайно, низький рівень створюваного шуму.

Спецреммонтаж - виробники ліфтів
Компанія Спецреммонтаж - виробники ліфтів з досвідом в цій сфері більше шести років. Наше головне завдання - надати замовникам доступні ціни, висока якість всього комплексу виконуваних робіт, зручні терміни, а також гарантії безпеки і надійності в експлуатації.

Наша мета не підвести очікування клієнтів і тому ми прагнемо організувати виробництво підйомників згідно всіх вимог, що стосуються безпечної експлуатації вантажопідйомного обладнання. Саме тому основоположний принцип при виготовленні підйомників - жорсткий контроль якості продукції, а також її відповідності стандартам.

Виробники ліфтів Спецреммонтаж випускають широкий асортимент даної продукції. Це не менше 12 найменувань: ліфти пасажирські, ліфти вантажні, автомобільні, енергозберігаючі, паркінг платформи, підйомник, і багато інших.

Виробництво ліфтів та асортимент продукції
Але виробництво ліфтів має не тільки великий асортимент стандартних рішень, але в разі потреби компанії розробляють індивідуальні проекти на це вантажопідйомне обладнання для найбільш повного задоволення потреб замовника. При цьому максимально враховується специфіка вимог до роботи обладнання в залежності від особливостей його застосування. Крім того, все обладнання виготовляється відповідно до стандартів, прийнятих в Україні, а також світовими стандартами. Так, наприклад, певні вимоги застосовуються до електричних і гідравлічних ліфтів загального призначення, які монтуються в громадських будівлях і будівлях промислових підприємств.

Виготовлення підйомників і допомогу в підборі обладнання Якщо вам важко визначитися з вибором потрібного обладнання, фахівці підприємства Спецреммонтаж зможуть провести кваліфіковані попередні консультації. По мимо виготовлення підйомників і ліфтів наші співробітники нададуть допомогу в підборі вантажопідйомного обладнання відповідно до вимог Держгірпромнагляду та ін. Нормативних актов.Ви можете зателефонувати за номерами телефону: +38(093) 04-04-793  або написати нам на e-mail: serwiswinda@gmail.com

 

 

 

 

ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУВАННЯ ПІДЙОМНИКА

On-line форма прорахунку проектування підйомника

Публікації

Корисна інформація, статті та відповіді на Ваші питання

ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУВАННЯ ліфта

On-line форма прорахунку проектування ліфта

Наші сильні сторони:

  • 10-ти річний досвід на ринку підйомного обладнання.
  • Досвідчені та кваліфіковані фахівці при проведенні всіх робіт.
  • Наявність матеріально-технічної бази, власних станків, що дозволяє надати вам найкращу цінову пропозицію.
  • Повний спектр робіт від виробництва до обслуговування будь-яких підйомних систем, від малих до високотехнологічних ліфтів.
  • Наявність всіх необхідних дозволів, та валютного рахунка дозволяє працювати з іноземними партнерами та імпортувати будь-яке обладнання.
  • Безпечний і якісний монтаж вантажопідйомного обладнання. Нам все під силу!

Производитель и поставщик подъемного оборудования

НЕ ЗНАЙШЛИ ЩО ШУКАЛИ? МИ ГОТОВІ ВІДПОВІСТИ НА ПИТАННЯ