RU RU UA UA PL PL

Підйомник для складу (Вантажний ліфт)

Підйомник для складу
Злагодженість і успішність роботи будь-яких підприємств, включаючи і торгові, багато в чому залежить від їх оснащеності різним обладнанням, в тому числі і підйомним. Це можуть бути підйомники-важковаговики, гігантські підйомники, підйомники для великогабаритних вантажів, підйомники для автоцентрів.
Беручи до уваги стрімке зростання складських площ, компанії з проектування, монтажу підйомників для складів і торгових центрів, бізнес центрів та інших сфер пропонують повний комплекс обслуговування цього обладнання.

Щоб товар, що надійшов відразу потрапляв на потрібний поверх, необхідний підйомник для складу. Він може бути встановлений поза будівлею, тобто по фасаду, або в отворах міжповерхових перекриттів або в готових шахтах.

Шахтний підйомник - це кращий варіант для переміщення габаритних вантажів. Кабіна всередині шахти може бути підвішена декількома способами. Для цього використовується підвіска, застосовна до витягів консольного типу, або підвіска через блок з поліспастом.

Переваги нашого підйомного обладнання - це багатий досвід виробництва і монтажу підйомного обладнання, саме ми пропонуємо замовникам реалізацію проектів з найбільш вигідною системою підвісу кабіни.

Завдяки симетрично розміщеної системі підвісу тягових канатів досягається рівномірний розподіл навантажень на сам підйомник, блоки та тягові канати.

Переваги такого типу підйомників очевидні:

За рахунок зниження сили тертя значно знижуються енерговитрати.
Застосування ліфтових систем безпеки.
Збільшення терміну служби лебідки.
Мінімальний знос направляючих кабіни і підшипників.
Відсутність необхідності перерозподіляти навантаження на стіни будівлі.
Крім того, потрібно підкреслити, що пульт управління шахтного підйомника розташований зовні. Таким чином, вантаж можна транспортувати без супроводу. Кнопкові пости управління знаходяться на кожному поверсі.

Нарешті, вантажопідйомність цієї техніки може бути від 100 кг до 6 т, а висота підйому від 1 до 30 м і більше. Залежно від призначення визначаються і габарити підйомника. Все це попередньо узгоджується з замовником.

На відміну від житлових багатоповерхових будинків, на складах не актуальні швидкісні ліфти. Основним критерієм при виборі ліфта є його надійність і безпеку, тихий і плавний хід.

Сьогодні ліфти, що встановлюються на складах, грають важливу роль в транспортуванні вантажів. Завдяки цьому обладнанню забезпечується легке переміщення вантажів в усі точки складу.

Для того щоб підібрати ліфт, який буде максимально відповідати всім вимогам, необхідно знати всі особливості конструкції, існуючі різновиди ліфтового обладнання.

Довірити рішення всіх питань з підбором підйомного обладнання для торгових центрів можна тільки компаніям, що мають великий досвід роботи в цій сфері. Наприклад компанії Спецреммонтаж. Ми можемо виготовити якісний підйомник в Одесі за індивідуальним замовленням. Телефонуйте нам за телефонами: +38 (093) 040-47-93.

 

 

Вас зацікавив підйомник?
1. Телефонуйте за тел. (093) 0404793. Будемо раді допомогти.
2. Якщо ви хочете запропонувати своє технічне виконання підйомника і хочете дізнатися вартість і терміни його виготовлення, тоді просимо Вас заповнити анкету та відправити її нам на serwiswinda@gmail.com
Після отримання запиту, ми підготуємо для Вас техніко-комерційну пропозицію із зазначенням вартості та термінів виготовлення.

ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУВАННЯ ПІДЙОМНИКА

On-line форма прорахунку проектування підйомника

Публікації

Корисна інформація, статті та відповіді на Ваші питання

ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУВАННЯ ліфта

On-line форма прорахунку проектування ліфта

Наші сильні сторони:

  • 10-ти річний досвід на ринку підйомного обладнання.
  • Досвідчені та кваліфіковані фахівці при проведенні всіх робіт.
  • Наявність матеріально-технічної бази, власних станків, що дозволяє надати вам найкращу цінову пропозицію.
  • Повний спектр робіт від виробництва до обслуговування будь-яких підйомних систем, від малих до високотехнологічних ліфтів.
  • Наявність всіх необхідних дозволів, та валютного рахунка дозволяє працювати з іноземними партнерами та імпортувати будь-яке обладнання.
  • Безпечний і якісний монтаж вантажопідйомного обладнання. Нам все під силу!

Производитель и поставщик подъемного оборудования

НЕ ЗНАЙШЛИ ЩО ШУКАЛИ? МИ ГОТОВІ ВІДПОВІСТИ НА ПИТАННЯ