RU RU UA UA PL PL

Вантажний підйомник для магазину

Підйомник для магазину
Якщо говорити про те, яким повинен бути підйомник для магазину, то ідеальним варіантом можна вважати підйомник консольного типу. Це один з найбільш широко використовуваних видів підйомників, що пояснюється його характеристиками. Вони по суті і визначають ті переваги, якими володіють підйомники для магазину.

Характеристики підйомника для магазину
У числі головних - висока ступінь безпеки, висока надійність, а значить, і великий термін експлуатації, можливість переміщення вантажу без супроводжуючої особи. Важлива і можливість індивідуального замовлення виготовлення консольного підйомника.

Консольний підйомник - це пристрій для вертикального і похилого переміщення різних вантажів. Крім магазинів, він успішно застосовується на оптово-роздрібних базах і складах, в сортувальних вузлах і терміналах, на виробництві для підйому різних вантажів і матеріалів. А останнім часом консольний підйомник все частіше замовляють для приватних будинків.

Консольний підйомник - це ідеальне рішення при невеликих розмірах майданчика і невеликих навантаженнях. Установка таких підйомників виправдана в тому випадку, коли можливо зробити кріплення напрямних в міцної бетонної стіни до закладних. Конструкцію консольного підйомника можна монтувати на цегляну кладку і тим більше на старі стіни з черепашнику або пінобетонних блоків. Вони можуть бути зруйновані виривається навантаженнями.

Цілком природно, що установці повинна передувати певна підготовча робота. Якщо монтаж підйомника буде виконувать 

відповідальна організація, то її фахівець обов'язково проведе детальний зовнішній огляд місця встановлення підйомника і його відповідність архітектурним планом і повним пакетом будівельної документації. При визначенні можливості кріплення напрямних на стіну обов'язково враховуються розміри майданчика, вантажопідйомність і кількість підйомів за зміну, тип вантажу.

Якщо на ці найважливіші моменти уваги не звертається, варто задуматися, наскільки сумлінно будуть проведені монтажні роботи. Навряд чи виправдано ризикувати в такій відповідальній справі.

Ринкова вартість ліфтів для магазину.

Ринкова вартість підйомників для магазину г / п до 1 тонни досить різна. Ціна залежить від комплектації, розмірів платформи, висоти підйому.

Ліфти для магазину дозволяють транспортувати вантаж з супроводом або без нього, завдяки цьому збільшуються темпи роботи підприємства, а значить, і його доходи.

Сьогодні вантажні ліфти широко застосовують не тільки в магазинах, але і в торгових центрах, ресторанах, кафе, адміністративних установах. В останні роки на них значно зріс попит в індивідуальному будівництві.

Вас зацікавив підйомник?
1. Телефонуйте за тел. (093) 04-04-793. Будемо раді допомогти
2. Якщо ви хочете запропонувати своє технічне виконання підйомника і хочете дізнатися вартість і терміни його виготовлення, тоді просимо Вас заповнити анкету та відправити її нам на serwiswinda@gmail.com
Після отримання запиту, ми підготуємо для Вас техніко-комерційну пропозицію із зазначенням вартості та термінів виготовлення.

ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУВАННЯ ПІДЙОМНИКА

On-line форма прорахунку проектування підйомника

Публікації

Корисна інформація, статті та відповіді на Ваші питання

ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУВАННЯ ліфта

On-line форма прорахунку проектування ліфта

Наші сильні сторони:

  • 10-ти річний досвід на ринку підйомного обладнання.
  • Досвідчені та кваліфіковані фахівці при проведенні всіх робіт.
  • Наявність матеріально-технічної бази, власних станків, що дозволяє надати вам найкращу цінову пропозицію.
  • Повний спектр робіт від виробництва до обслуговування будь-яких підйомних систем, від малих до високотехнологічних ліфтів.
  • Наявність всіх необхідних дозволів, та валютного рахунка дозволяє працювати з іноземними партнерами та імпортувати будь-яке обладнання.
  • Безпечний і якісний монтаж вантажопідйомного обладнання. Нам все під силу!

Производитель и поставщик подъемного оборудования

НЕ ЗНАЙШЛИ ЩО ШУКАЛИ? МИ ГОТОВІ ВІДПОВІСТИ НА ПИТАННЯ