RU RU UA UA PL PL

Ліфт для кухні

Спецреммонтаж є виробником всіляких підйомників і імпортером ліфтів і ескалаторів різних зарубіжних компаній, які застосовують передові міжнародні технології, самостійно розробляючи ключові компоненти ліфта (тягові приводи, системи управління, дверні механізми), більше 10 років досвід з виробництва, продажу та встановлення. Наші продукти включають пасажирський ліфт, панорамний ліфт, ліфт для лікарень, ліфт для носилок, вантажний ліфт, вантажний ліфт без машинного приміщення, домашній ліфт, автомобільний ліфт, гідравлічний ліфт і т. П. Ми встановили розробили і встановили понад 1000 вантажних підйомників і більше 100 моделей ліфтів, а так само здійснили ремонтні роботи по більш ніж ста ескалаторах / траволатор за період нашої діяльності.

 

Технології вантажопідйомних механізмів, дозволяють використовувати їх для вирішення навіть побутових проблем. Однією з основних труднощів для підприємств громадського харчування, ресторанів, кафе, дитячих садів, приватних будинків, при наявності віддаленої на одному з поверхів кухні - є доставка готових страв, обідів, в зал де йде роздача продукції, і навпаки - завантаження відпрацьованої посуду назад на кухню і посудомийку. Наявність сервісного вантажного ліфта (Dumbwaiter), відкидає всі межі! Тепер вам не треба розміщувати кухню на одному або суміжному поверсі з залом ресторану, а переміщення замовлень візьме на себе наш кухонний підйомник.

1. Установка, підтримка і технічна підтримка.

 • Наші фахівці зроблять всі необхідні виміри.
 • З вами будуть обговорені будь-які деталі стосовно об'єкта, перш ніж замовлення надійде на виробництво.
 • У разі укладення договору на обслуговування - дистанційна технічна підтримка доступна по WhatsApp, Skype, Viber.
 • У разі укладення договору на обслуговування - щомісячне технічне обслуговування і виїзд фахівця (аварійна служба 24).
 • При необхідності на ваше прохання вам буде направлений технік для надання вам допомоги на робочому місці.

2. Терміни виготовлення і оплата
Терміни виготовлення за договором 55-60 днів, але як правило фактичний час від виробництва до монтажу займає лічені дні (не більше 14 днів)

3. Гарантія
Якщо будь-які частини будуть пошкоджені через проблеми з якістю протягом 12 місяців після дати монтажу, ми надішлемо нову заміну після підтвердження факту. А сам термін гарантії може бути від одного року до трьох років, під час підписання договору на сервісне обслуговування.

Вас зацікавив підйомник?
1. Телефонуйте за тел. (093) 04-04-793. Будемо раді допомогти
2. Якщо ви хочете запропонувати своє технічне виконання підйомника і хочете дізнатися вартість і терміни його виготовлення, тоді просимо Вас заповнити анкету та відправити її нам на serwiswinda@gmail.com
Після отримання запиту, ми підготуємо для Вас техніко-комерційну пропозицію із зазначенням вартості та термінів виготовлення.

ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУВАННЯ ПІДЙОМНИКА

On-line форма прорахунку проектування підйомника

Публікації

Корисна інформація, статті та відповіді на Ваші питання

ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУВАННЯ ліфта

On-line форма прорахунку проектування ліфта

Наші сильні сторони:

 • 10-ти річний досвід на ринку підйомного обладнання.
 • Досвідчені та кваліфіковані фахівці при проведенні всіх робіт.
 • Наявність матеріально-технічної бази, власних станків, що дозволяє надати вам найкращу цінову пропозицію.
 • Повний спектр робіт від виробництва до обслуговування будь-яких підйомних систем, від малих до високотехнологічних ліфтів.
 • Наявність всіх необхідних дозволів, та валютного рахунка дозволяє працювати з іноземними партнерами та імпортувати будь-яке обладнання.
 • Безпечний і якісний монтаж вантажопідйомного обладнання. Нам все під силу!

Производитель и поставщик подъемного оборудования

НЕ ЗНАЙШЛИ ЩО ШУКАЛИ? МИ ГОТОВІ ВІДПОВІСТИ НА ПИТАННЯ